Honlap > Hírek > Tartalom
MotoGP: A lenyűgöző Pedrosa nyerte a 3000-es versenyt, támogatjuk a MOTO GP Performance Team-t
May 26, 2017

Dani Pedrosa nagyszerű győzelmet aratott a spanyol Grand Prix-ban, mivel elszállt az első pole pozíciójától a Sepang 2015 óta és soha nem nézett vissza. A jerezi MotoGP versenyen a világbajnokság 3000-es versenye volt, és az egyik edző egyenlő volt a harmadik helyezéssel a mindenkori podiumokon. Marc Marquez uralkodó bajnoka második helyen állt a második ponton, egy lenyűgöző hazai út előtt egy másik ötszörös világbajnok Jorge Lorenzo-tól, aki osztozott a Pedrosa-val, hogy megtartsa a paritás 146 sorozatot a korábbi nemesekért.

A küszöb az elején ingadozott, de Marquez nem tudott valódi benyomást kelteni a Pedrosa ólommal, míg a háromszoros világbajnok a végső körökben húzta a csapot, és átlépte a tiszta levegőt. Sorban a spanyol legalább egy győzelmet szerzett a világbajnokságon.